Останні новини

Рулонні москітні сітки:
захист від комах та зручність використання

Даний засіб захисту від комах являє собою конструкцію, що складається з компактного округлого короба, що встановлюється у верхній частині віконного блоку, при цьому він не заважає відкривати і закривати стулки, та направляючих, встановлених праворуч і ліворуч під ним, по яких і рухається москітна сітка.

Механізм згортання, з намотаним на нього москітним полотном, знаходиться в коробі, що дозволяє останнім залишатися захищеними від зовнішнього впливу.

Рулонну москітну сітку легко відкрити одним рухом руки, витягнувши її по направляючих вниз, при цьому вона залишається в цьому положенні за рахунок фіксаторів, або прибрати, натиснувши на фіксатори, при цьому полотно москітної сітки підніметься вгору (намотається).

 

Москітна сітка даного типу має низку переваг:

+ зручність у використанні

+ доступ до вікна за лічені секунди

+ відсутність необхідності знімати на зимовий період (змотується в короб)

+ естетичний і гарний зовнішній вигляд

+ відсутність поперечної планки

roller net korob 

 

Мабуть єдиним недоліком рулонних москітних сіток є їх висока, порівняно зі звичайними рамними москітними сітками, вартість.

 

Якщо вам потрібно універсальне і практичне рішення в боротьбі з «кровопивцями» та іншими дрібними непроханими гостями, то встановлення  на вікна рулонної москітної сітки – найоптимальніший варіант. 

А наші майстри завжди раді Вам допомогти в цьому J

komar original 

 

 

Дізнатись вартість встановлення рулонних та звичайних москітних сіток

Про насДізнайтесь більше

Компанія "Двері Сервіс" функціонує на ринку з липня 2013 року, і вже встигла зарекомендувати себе як виконавець якісних монтажів вхідних та міжкімнатних дверей, металопластикових конструкцій та супутніх товарів, гаражних та в’їзних воріт.

Компанія володіє необхідними для якісної роботи досвідом, кваліфікованим персоналом, професійним  обладнанням та матеріалами.

Детальніше

Twitter публікаціїНаші останні твіти

Фото галереяДеякі вибрані фото

КонтактиЗв'язок

 Україна, Рівне 

  www.dveriservice.com.ua

 dveri.service@ukr.net

  097 444 02 44

 (0362) 40-00-40

JoomShaper